Zaznacz stronę
bądż najlepszym opiekunem dla swojego psa

Psymetria

Pogadajmy o psach

Wymyśliłam Prawo Psymetrii. Mówi ono, że jeśli chcesz, aby pies był Twoim Najlepszym Przyjacielem, to Ty musisz stać się Jego Najlepszym Opiekunem. Nie ma lekko! Trzeba się postarać i już!

Szukasz dla swojego psa szkolenia? Pamiętaj, że będzie ono skuteczne i przyniesie efekt w postaci wspaniałej relacji tylko wtedy, gdy Ty też zaangażujesz się w naukę! A uwierz mi – jest się czego uczyć. Choć psy towarzyszą ludziom od tysiącleci, to prawdę o ich zachowaniu, emocjach oraz sposobie w jaki komunikują się ze sobą i z nami dopiero odkrywamy. Współczesna psychologia i etologia zaczynają rozprawiać się ze starymi, błędnymi przekonaniami, które doprowadziły przed laty do powstania szkodliwych i krzywdzących metod treningowych. Niestety, niektóre z nich stosowane są do dziś.
Ale to się zmienia. Nie brakuje pasjonatów, którzy – tak jak ja – na pierwszym miejscu stawiają szeroko pojęty dobrostan zwierząt, i których metody szkoleniowe opierają się na zrozumieniu i szacunku dla naturalnych zwierzęcych potrzeb oraz instynktów. Jeśli takie podejście do zwierząt jest Ci bliskie, to jesteś we właściwym miejscu! Zapraszam do wspólnego odkrywania psiego świata. Jest psie-ciekawy! Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

 

Najlepszy opiekun psa

Dba o jego zdrowie fizyczne

Dba o jego stan emocjonalny

Dba o jego naturalne potrzeby

%

ZNIŻKI!

Newsletter

Jeśli nie chcesz przegapić interesującego Cię wydarzenia, koniecznie zapisz się na mój newsletter. Oprócz ciekawych informacji i planów szkoleniowych, będę w nim również zapowiadać promocje i inne niespodzianki. Już teraz otrzymujesz 10% zniżki na wybrany webinar! UWAGA: promocje nie łączą się!

Moja historia

Jesienią 2014 roku zaprosiłam do mojego domu i życia suczkę rasy gończy polski, o imieniu Blotka. Z pewnością nie raz podzielę się opowieściami o niej: o naszych początkach, gdy wiozłam wymarzonego malucha przez pół Polski do domu, o wystawach, szkoleniach, szczeniakach (tak, Blotka jest mamą!), o naszych wzlotach i upadkach, oraz o mojej drodze do bycia lepszym opiekunem i trenerem.
Blotka nie jest moim pierwszym psem, ale to ona sprawiła, że psi świat wciągnął mnie na dobre. Poznałam w nim urocze, merdające czworonogi
i
 wielu ciekawych ludzi, od których mogę się uczyć, zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia. Jeśli chcesz zobaczyć w jakich kursach
i szkoleniach uczestniczyłam, zajrzyj tutaj.
Tę stronę stworzyłam po to, aby dzielić się zdobywaną wiedzą
i doświadczeniem. Zajrzyj na mojego Bloga, lub wybierz coś z Oferty. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy świat przyjazny dla naszych czworonożnych podopiecznych.